Pierwszy obóz sparingowy Ladies Fight Night odbędzie się w Łodzi w dniach 11-13 listopada. Wydarzenie jest związane z przygotowaniami do grudniowej gali Ladies Fight Night.

Grafik pierwszych dwóch dni obozu wypełnią intensywne sparingi zawodniczek pod okiem wykwalifikowanych sędziów MMA i K1: Piotra Michalaka i Sebastiana Jagielskiego. W sobotę zaplanowano wspólne oglądanie najważniejszego starcia w historii polskiego MMA, czyli pojedynku Joanny Jędrzejczyk i Karoliny Kowalkiewicz w Nowym Jorku.

Ostatni dzień, niedziela, to zabiegi rehabilitacyjne dla uczestniczek obozu i wspólny obiad z gościem specjalnym Patrykiem Vegą. Reżyser takich produkcji jak „PitBulL” czy „Służby specjalne” będzie przeprowadzał rozmowy z dziewczynami i zbierał materiały potrzebne do stworzenia wizerunku zawodniczki MMA do jednego ze swoich filmów.

W obozie sparingowym poprzedzającym czwartą galę Ladies Fight Night, udział wezmą tak utalentowane zawodniczki jak: Sylwia Juśkiewicz, Weronika Zygmunt, Patrycja Krawczyk, Katarzyna Posiadała, Judyta Rymarzak, Monika Bohn, Katarzyna Sadura, Małgorzata Dymus, Hanna Gujwan, Martyna Czech, Katarzyna Lubońska i Agnieszka Niedźwiedź.

W obozie mogą jednak wziąć udział także młode, mniej doświadczone adeptki sztuk walki. Właściciele federacji zapraszają wszystkie chętne zawodniczki do udziału w dniu otwartym i bezpłatnych sparingach. W sobotę, 12 listopada, drzwi sal treningowych Fight Club Łódź będą otwarte dla wszystkich dziewcząt trenujących sporty walki! Wystarczy zgłosić swój udział w wydarzeniu na Facebooku: Pierwszy obóz sparingowy LFN. Liczba miejsc jest ograniczona.

Ladies Fight Night to pierwsza i jak do tej pory jedyna organizacja promująca sporty walki tylko i wyłącznie kobiet. Misją federacji jest upowszechnianie kobiecego MMA i K1 oraz umożliwianie rozwoju sportowego utalentowanym zawodniczkom.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!