materiał ilustracyjny

materiał ilustracyjny (© Tomasz Koryszko)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

44-letni mieszkaniec gminy Piaski zaczął bić kijem baseballowym uczestników imprezy. Nie spodobało mu się, że został z niej wyproszony. Do szpitala trafił najbardziej poszkodowany mężczyzna. Napastnikiem zajął się już prokurator.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w Kawęczynie (gm.Piaski). 44-latek przyjechał na imprezę na którą nie został zaproszony. – Po tym jak został wyproszony wyjął kij baseballowym z auta i zaatakował dwóch mężczyzn, a następnie uciekł – informuje Magdalena Szczepanowska z policji w Świdniku.

Do szpitala trafił jeden z dwóch zaatakowanych mężczyzn. – Doznał licznych obrażeń głowy – dodaje. Policjanci zatrzymali napastnika. - Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu – mówi Szczepanowska.Czytaj Kronikę policyjną Lubelszczyzny
Czytaj nasz luźny serwis - Z przymrużeniem oka


Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!