Siatkówka: Avia Świdnik przegrała z GTPS Gorzów Wlkp. 1:3

KAMB
Karol Wiśniewski/archiwum
Siatkarze pierwszoligowej Avii Świdnik stoczyli zacięty bój na parkiecie wicelidera, zespołu GTPS Gorzów Wielkopolski. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:1, ale świdniczanie nie muszą się wstydzić swojej postawy. Zagrali ambitnie i byli bliscy wywalczenia punktu.

W pierwszej partii gra była niezwykle zacięta, a set zakończył się wynikiem 25:22. W drugiej odsłonie kibice zobaczyli jeszcze więcej walki. O wygranej decydowała gra na przewagi. Grę nerwów lepiej wytrzymali miejscowi i wygrali do 27. W trzeciej odsłonie siatkarze Avii zagrali bezbłędnie w zagrywce, a efektem było ich zdecydowane zwycięstwo do 17. W czwartej partii ponownie gra toczyła się punkt za punkt. Set zakończył się zwycięstwem miejscowych do 25.

GTPS Gorzów Wielkopolski - Avia Świdnik 3:1 (25:22, 29:27, 17:25, 27:25)